مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری کره ای

امروزه در انتخاب کاغذ دیواری به آنچه که بیشتر از هر چیزی اهمیت داده میشود ،کیفیت مرغوب کاغذ دیواری میباشد که در این خصوص کاغذ دیواری های کره ای بازار را در دست خود گرفته اند و اکثرا سراغ کاغذ دیواری های کره ای میروند .

دلیل دیگر تمایل به کاغذ دیواری های کره ای این میباشد که چنانچه که قصد نصب کاغذ دیواری را میدارید، بخاطر اینکه در نصب از چسب و محلولهایی بکار گرفته میشود که بوی زننده ای ندارند همه کسانی که دارای حساسیت میباشند ، به آسانی میتوانند با این مواد کاغذهای خود را نصب نمایندودیگر دچار حساسیتی نمیشوند و کاغذهای دیواری براحتی نصب میگردند. همین سهولت نصب از ویژگی های دیگر کاغذ دیواری به حساب می آیند در ایران مدلهای متنوعی از کاغذ دیواری های کره ای به حساب می آید.

حال نوعی دیگر از کاغذ دیواری کره ای وجود دارد که کاغذ دیواری مدرن نامیده میشوند.اگر شما شخصی میباشد که سریع از رنگ و طرح دیوار خسته میشوید کاغذ دیواری کره ای مدرن میتواند نیاز شما را در این زمینه برطرف نماید و شما میتوانید مدلهای رنگارنگ و متنوعی از کاغذ دیواری داشته باشید. کاغذ دیواری کره ای طرح و نقش های شاد و متنوعی را برای شما فراهم مینماید که میتوانید با استفاده از آنها تجربه خانه لوکسی را داشته باشید و دارای کیفیتی بی نظیر از کاغذهای دیواری هستند.

مزایای کاغذ دیواری کره ای

  • کاغذ دیواری های کره ای دارای طول عمر بالایی میباشند
  • متناسب و بنابر استانداردهای حریق تولید گشته و متریال موجود در انها سبب افزایش دامنه آتش نمیگردند.
  • دربرابر تابش مستقیم نور از مقاومت بالایی برخور دارند
  • ضخامت های این نوع کاغذ دیواری متغیر میباشد.

 

کاغذ دیواری پذیرایی
اجرا و نصب کاغذ دیواری
کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری اتاق خواب
کاغذ دیواری کودک
کاغذ دیواری نوجوان
کاغذ دیواری ارزان قیمت
کاغذ دیواری قابل شست و شو
کاغذ دیواری 2016