انواع کاغذ دیواری

شرکت آذران دکور در نظر دارد که در راستای فروش و ارائه بهترین خدمات در رابطه با کاغذ دیواری که امروزه یکی از مهمترین محصولات و متریال های ساختمانی ، برای استفاده در دیوارهای داخلی ساختمان برای فضاهای مسکونی ، مانند پذیرایی ، اتاق خواب ها و ... و هم چنین در بخش دیوار اتاق های فضاهای اداری و ... کاربرد دارد بهترین محصولات با کیفیت برتر و قیمت مناسب را در اختیار شما همکاران و مشتریان عزیز قرار دهد.

شرکت آذران دکور خود را ملزم به جلب نظر مشتریان خود می داند و مصرف کنندگان محترم می توانند هرگونه نظر ، انتقاد و هرگونه پیشنهاداتی که دارند را از طریق تلفن ، فاکس و ایمیل با ما در میان بگذارند.

امروزه بزرگترین خواسته بشری زیبایی در منزل می باشد و مورد استفاده ترین متریال برای زیبایی خانه کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری از سال های دور اولین بار در کشور چین مورد استفاده قرار گرفت . آنها از کاغذ برنج برروی دیوارهای خود استفاده می کردند. از آن زمان به بعد ژاپنی ها از کاغذ دیواری استفاده کردند . البته استفاده از کاغذ دیواری به صورت امروزی نبوده و از کاغذ دیواری فقط به عنوان یک رنگ دهنده به فضای دیوار استفاده می شده است. کاغذ دیواری در حدود 850 تا 900 میلادی توسط مسلمانان به مصر و در حدود 1160 میلادی به اسپانیا توسط مورها برده شد.

پس از آن بسیاری از اروپاییان سفارش کاغذ دیواری را به صورت کاغذ های نقاشی شده در اندازه های بزرگ جهت قرار دادن بر روی دیوارهای خانه خود می دانند. در دوره رنسانس کاغذ دیواری به صورت چاپ کلیشه ای چوبی تولید می شود . کاغذ دیواری های اولیه طرح های مشابه فرش داشتند و به مرور زمان تغییرات زیادی در نوع تولید و چاپ کاغذ دیواری صورت گرفت . کاغذ دیواری برای زیبایی و بهبود فضاها استفاده شده و مخصوص فضاهای مختلف می باشد. مانند : کاغذ دیواری هال و پذیرایی ، کاغذ دیواری نشیمن ، کاغذ دیواری اتاق خواب ، کاغذ دیواری فضاهای عمومی مانند راهرو و ...

ابعاد کاغذ دیواری ها مختلف می باشد .  کاغذ دیواری ها از عرض 50 سانتیمتر شروع شده و تا عرض 1 متر نیز موجود است. .اجناس کاغذ دیواری ، اجناس و کیفیت تولید شده کشورهای مختلف هستند. مثلا کاغذ دیواری ایرانی ، کاغذ دیواری چینی که سهم بسزایی در بازار دارد و کاغذ دیواری های آلمانی ، کاغذ دیواری های آمریکایی ، کاغذ دیواری های بلژیکی و کاغذ دیواری های ایتالیایی از جمله کشورهای تولیدکننده کاغذ دیواری محسوب می شوند .

کاغذ دیواری ها رنگ ها و طرح های بسیار زیادی دارند که بسته به نوع فضاهای مختلف کاغذ دیواری ها متفاوتی را در بر می گیرند. معمولا در فضاهای کوچک و کم نور از کاغذ دیواری های روشن و ساده استفاده می شود و در فضاهای بزرگ تر از کاغذ دیواری های طرح دار و رنگ های پر رنگ تر برای شکست فضا و ارتفاع دیوار استفاده می شود .

قیمت کاغذ دیواری حدودا از رولی 45.000 تومان شروع شده و در مواقعی به رولی 1.200.000 تومان نیز می رسد که بیشتر شامل کاغذ دیواری های خارجی از جمله آمریکایی و ایتالیایی می شود .

نحوه اندازه گیری کاغذ دیواری و محاسبه تعداد رول های کاغذ دیواری بدین شکل است که متر طول فضا و اتاق خود را اندازه گیری کرده و آن را تقسیم بر عرض کاغذ دیواری موردنظر می کنید .

مثلا اگر متر طول اتاق شما 10 متر طول است و کاغذ دیواری عرض 50 سانتیمتری را انتخاب کردید، متر طول را تقسیم بر عرض کاغذ دیواری و حاصل آن 20 که رول کاغذ دیواری است برای این فضا مورد نیاز می باشد.

همان طور مد مسئله اساسی برای شما به حسلب می آید و نیز شما به مد در پوشاک توجه وافری را دارید بایستی به مد در دکوراسیون منزل خود هم نیز اهمیت بدهید.شما علاوه بر توجهتاتی که درخصوص مبل و پرده و فرش دارید بایستی به پوشش دیوار اتاقهایتان نیز اهمیت بیشتری بدهید و اثر رنگ و تاثیر این پوشش ها را نادیده نگیریید.ما به شما کاغذ دیواری را پیشنهاد میدهیم زیرا تاثیر فوق العاده ای را در منزل میتوانیم مشاهده کنیم و کاغذ دیواری فضای آرامشبخشی را در ننزل برای شما ایجاد کرده و دکور منزلتان را شیک و مدرن مینماید.

امروزه بیشترین مدلی که طرفدار دارد و بدر روز فروش بالا و فوق العاده ای را به خود اختصاص داده است کاغذ دیواری با طرحهای درشت میباشند چناچه که این کاغذ دیواری با نقش درشت دارای اختلاف رنگ با دکور و طرحهایی برجسته باشند بسیار جلب توجه مینمایند و دکور را بیشتر به چشم می آورند.

باید در نظر داشته باشید که نمای این کاغذ های دیواری از اتاق دیگر به چه شکل میباشد شاید از دور جذاب به نظر نرسد پس حتما هنگام انتخاب کاغذ دیواری به این امر توجه نمایید.نکته ایی بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد این است که حتما باید جنس و بافت کاغذ دیواری را در نظر بگیرید که آیا بافت آنها با دکور منزل شما نیز سازگاری دارند یا خیر.چرا که ممکن است کاغذی در نهایت زیبایی دارای بافت مناسبی برای منزل شما نباشد.
کاغذ دیواری های تولید شده چاپی از فوم های پلب اتیلن تهیه شده اند و دیگر کاغذ دیواری بدون پشتی میباشد نه پشتی روغنی را داراست و نه پشتی کاغذی را.و راه نصبشان بیان کردیم که پس از اماده کردن زیرکار با چسب زدن و غلتک کشیدن روی ان میتوان کاغذ دیواری را نصب نمود.

کاغذ دیواری ها یا پشمی هستند یا چاپی میباشند که در سطح کاغذ دیواری های چاپی از لایه ای نازک از پشم یا ابریشم استفاده مینمایند و روی کاغذ دیواری وینیل یک تخته فیبر مصنوعی بکار رفته که کاملا شبیه به مخمل میباشند .

کاغذ دیواری پذیرایی
اجرا و نصب کاغذ دیواری
کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری اتاق خواب
کاغذ دیواری کودک
کاغذ دیواری نوجوان
کاغذ دیواری ارزان قیمت
کاغذ دیواری قابل شست و شو
کاغذ دیواری 2016